ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 9343344
nr 934 3344
Dekorelement
Ett par, 1800-tal, höjd: 32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 januari 2015
kl 18:31:14
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion